Göbek Yağlarını Eritmek İçin Salatalık ÇayıBu yazımda size özellikle göbek bölgesindeki yağlardan kurtulabilmeniz için SALATALIK ÇAYINI önereceğim, Umarım yararlı bir yazı olur.
Göbek Yağlarını Eritmek İçin Salatalık Çayı

Özellikle göbek bölümünde sıkıntısı olan arkadaşlar için çok etkili bir çay olan salatalık çayını size önerebilirim , En mühim  özelliği göbek bölgesinde bulunan yağları eritmesidir. Uzmanların dediği gibi kilo vermek istiyorsanız yeşil olan her şeyi tüketmelisiniz. Ama özellikle göbek bölgesi için salatalık çayını önermektedirler. Aşağıda tarifini vereceğim bir deneyin isterseniz;

TARİFİ
Gerekli Malzemeler
-Bir adet salatalık
-Bir adet dilimlenmiş limon
-Bir tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil
-On dal olacak şekilde taze nane yeterlidir.

NASIL YAPILIR
Göbek Yağlarını Eritmek
Bütün malzemeleri hazırladıktan sonra bir gece önceden bir litre suyun içinde durdurun. Aç karnına sabah ve de akşam bir su bardağı için.

Salatalık çayının çalışma şekli oniki bağırsağımızda bulunana sindirim enzimlerini çalıştırır. Böylece yediğiniz yemekleri veya besinleri daha çabuk sindirebileceksiniz ve de daha az acıkmış olacaksınız. Ayrıca bu çay sizin tatlı isteğinizin önüne geçecek. Şimdiden sağlıklı günler dilerim, Kolay gelsin.

Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri