İnternetten Para Kazanma Yalanı!Son zamanlarda sıklıkla internet reklamlarında gördüğümüz konulardan birisine değinmek istiyorum. ''İnternetten para kazanın'' vb. reklamlar hemen hemen her site reklamında yer alıyor. Peki bunun aslı astarı var mıdır? Güvenilir midir?

En başta şunu belirtmek isterim ki kolayca kimse kimseye para vermez. Bu tür para kazanma işlerini köklü kuruluşlar veya eski internet siteleri rahatlıkla yapabiliyor. Özellikle de sitelere alınan reklamlar bunların başında geliyor. Ama bireysel evde anket doldurarak veya yazı yazarak para kazanmak neredeyse imkansız birşey.

Anket doldurma konusunda yaptığım incelemelerde para kazanmak için önce sizin ücret ödeyerek bir paket veya kılavuz almanız gerekebiliyor. Para kazanacağım derken para bile harcıyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi de herkes ile kolayca paylaşmayın.


Bu konuda en profesyonel firma Google'dır. Google Adsense olarak bilinen reklam aracı en kaliteli ve güvenli yoldur. Eğer içeriğine güvendiğiniz bir internet siteniz veya blog sayfanız varsa Google Adsense'e başvuruda bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz. Google sitenizde veya blogunuzda yaptığı inceleme sonucunda uygun görürse başvurunuzu kabul eder ve reklam alırsınız. Reklamlardan da tıklama başına ücret hesabınıza geçer. En güvenli para kazanma yöntemi sadece budur.
Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri