Kadınların duymayı sevdiği 20 iltifatKadınların, özellikle de beğendikleri erkeklerden, duymak isteyecekleri komplimanlar hangileri?

Erkekler iltifata ihtiyaçları olmadıklarını söyleseler de övülmekten her zaman zevk almışlardır. Peki ya kadınlar? Özellikle beğendikleri erkeklerden duymak isteyecekleri komplimanlar neler? İşte ilk sırada olanlar:

1. Kalçaların olağanüstü.2. Senin kadar zeki olmak isterdim.3. Aman tanrım, ne kadar esneksin!4. Anneme benden daha iyi davranıyorsun.5. Büyük laflar etmene bayılıyorum.6. Göğüslerin olağanüstü.7. Tanıdığım en komik insansın ve herkesi tanıyorum.8. Senden önce sevgililerim olduğunu unutturuyorsun.9. Bana yakın olmana/sokulmana bayılıyorum.10. Bacakların olağanüstü.11. Bir daha asla video/pc oyunu oynamak istemeyeceğim sanırım.12. Çok seksisin.13. Beni neşelendirmene gerek yok çünkü sadece etrafında olmak mutlu olmama yetiyor.14. Yatakta olağanüstüsün.15. Kuantum fiziğinden anlamanı ve aynı zamanda güzel kokmanı seviyorum.16. Yanında değilken, aklımı kaçıracak gibi oluyorum.17. Annemden daha iyi yemek yapıyorsun.18. Seninle evlenmek şimdiye kadar aldığım en iyi karardı.19. Sen dünyanın en iyi annesisin/olacaksın.20. Olağanüstüsün.

Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri