Parov Stellar ile dansParov Stellar'ı çok severim, meğerse Maya da seviyormuş. Bugün evde hoplaya zıplaya, ellerimizi kaldıra indire, saçlarımızı savura sallaya beraberce dans ettik. Hatta salonda dans ederken nasıl göründüğümüzü öyle çok merak ettik ki koştura koştura aynaya gittik, orda iki kıvırttık, baktık fena değilmişiz, güldük aynaya ve geri salona geçip orda dansa devam ettik. Sonra yine aynaya, yine dansa, yine aynaya, yine dansa :) Yarım saat dans ettik, yediğimiz yarımşar muzun verdiği enerji bu kadar mı olurmuş?!?

Maya'yı gittiğimiz oyun evindeki dans grubuna yazdırıyorum Perşembe'ye. Valla, 15 aylık ama dedesinin değimiyle heryeri ayrı oynuyo hatunun. Türk genlerini sevsinler, kapı gıcırtısına göbek atan bir insan evladı kendisi. Hoş biz evde çok dans ederiz, çok şarkı söyleriz ama geçen itfaiye aracına, kilise çanına hatta Türkiye'de ezan sesine de bel bükülür müymüş, gerdan gerilir miymiş yahu?!?

Yalnız tıfıl gibi dans etmek moda oldu, fark ettiniz mi? Çok sık rastlıyorum bu videolara, bebeğin tekini alıyorlar ortaya, açıyorlar müziği, o ne yaparsa aynısını yapıyorlar. Son kilo verme trendi bu şekilde, vallahi başarılı da olunur, o ne acaip hareketler öyle yahu..

Paron Stellar'ın The Sun single'ını dinleyin derim; insanın içine bahar sevincini, o ilk yaz günlerinin heyecanını salıyor. Oh be dans ederek silkelenelim, kendimize gelelim!

Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri