Whatsappı Doğru Kullanmak ve Sevgilinizle Kavgadan KurtulmakTeknoloji bizim önümüze geçti. Şu anda iletişim kurmak için çeşitli yolları
vardır ama herkes bunları verimli bir şekilde kullanmayabilir. 28 milyon çift her yıl sorunlar sosyal ağlar ve Whatsapp ile ilgili nedeniyle ayrılmakta. Burada sevginizin teknolojik devrime viraj denemesi ile yenik düşmesi değil bu uygulamayı akıllıca nasıl kullanmalısınız onu göstereceğim.

Whatsapp ı Doğru Kullanmak
Eşiniz bağlı olduğunuz en son zamana odaklanır.Birçok kişi bunu kontrol eder ve size "bana uyumaya gittiğiniz söyledin ama şu zamanda çevrimiçiydin diyebilir.Sizde türlü yalanalar uydurmak zorunda kalırsınız. Bu takıntıyı önlemek istiyorsanız, menüden ayarlara gidin ve Hesap Bilgilerinden gizliliği ayarlayın

Çift tik in anlamı
Bu günün dünyasında bir tik okulda öğretmenın doğru cevabı işaretlemek için kullandığı bir semboldür.Şimdi ise tiklerin yeni bir anlamı var. Whatsapp ta tek tik mesajın gönderildiği anlamına gelir,çift tık ise mesajın görüldüğünü söyler.Sevgiliniz bu işareti görür ve cevap almadığını görürse size kızabilir.

Yazıyor ... yazıyor ... yazıyor ..
Yazmak istediğiniz şeyi çok uzatarak yazmayın,bu karşınızdaki insanın sinirlenmesine yol açabilir ve size tepki vermesine neden olabilir bu yüzden dikkat etmek gerekebilir bu konuda.Ayrıca bir harf yanlışlıkla basılı kalmış olabilir,bu da sevgilinizin sizin bir şey yazdığınızı sanmasına yol açabilir,O yüzden whatsapp tan çıkarken kontrol etmek gerekir.

Sarhoş iken whattsapp kullanmanızı önermem
Bir kaç içki içtikten sonra insan rahatlayıp whatsapptan daha güzel şeyler üretebilir ancak sarhoşken mantıksız ve yanlış şeyler yazarak sevgilinizi çıldırtabilirsiniz. Sonradan bu durumla uğraşmak zorunda kalırsınız.

Resimlere dikkat
Whatsapp Ve Sevgiliniz
Arkadaşlarından gelen(kız veya erkek) seni çok güldüren resimler olabilir,ama bu sevgiliniz için kötü bir şaka olarak algılanabilir,Çılgın bir gece sonunda çekindiğiniz fotoğrafların sevgiliniz tarafından görülmesini istemezsiniz,bu yüzden whatsapptaki gereksiz fotoğrafları silmeniz gerekiyor çünkü bu resimler galerinin içindeki whatsappbölümünde saklanıyor.

Sevgilinizinveya Eşinizin yanında Whatsapp kullanmaktan kaçının
Ufak bir şey bile sizin için can sıkıcı bir hal alabilir,Gereksiz kişilerden gelebilecek her hangi bir mesaj vs ortamın gerilmesine sebebiyet verebilir veya eşiniz kendisiyle ilgilenmediğini söyleyebilir buda sizin için sorunlara yol açabilir.
Paylaş:  

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri