YorgunumO kadar yorgunum ki.. Yorgunluktan uyuyamıyorum. Tam 1 aydır, geceleri 1 saatten uzun uyku uyumadım. Devamlı, devamlı, devamlı uyanıyor. Artık tükendim, bittim, yorgunluktan saçmalamaya başladım. Devamlı yazıyorum çünkü beni rahatlatan tek şey yazmak. Ne zaman bloğa çok yazı yazıyorsam, o zaman yorgunum, stresliyim, dayanma gücümün son noktasındayım demek çünkü bazılarının çenesine vurması gibi, benim de kelimeler aklımda birbirini kovalıyor.

Çok yorgunum. Öyle ki, bir saatten uzun bir tek gecelik uyku için ruhumu satmaya hazırım. Demin kendimi "ölsem ne güzel uyurum yaaa, ne güzel dinlenirim" diye düşünürken, evet evet aynen böyle düşünürken yakaladım ve çok ciddiydim. Gece 3'te ne kadar ciddi olunabilirse.. Çok ama çok yorgunum. Yorgunluktan düşünemiyorum. Yorgunluktan devamlı düşünüyorum. Aklıma kimsenin aklına gelmemesi gereken şeyler geliyor.

Kimse, benim dışımda kimse bana yardımcı olamaz ki. "mama mama mama" devamlı, babasına bile tahammülü yok bazen, kime nereye nasıl bırakayım? Bu ay çalışmaya başlayacaktım, ikisini de bildiğim için yazayım, evet çalışan annenin işi daha kolay. İşe gitmek bir kaçış olacaktı. Çalışırken kimse kulağınıza son perdeden bağırmıyor, kimse size günde 50 defa 10kg ile ağırlık çalıştırmıyor, kimse sizden 7/24 mesai beklemiyor. Üstelik çoğu insan çalışır gibi görünüp zaman öldürüyor. Biliyorum çünkü ben de uzun zaman çalışan kadındım, şimdi tam zamanlı anneyim ve hayatımda hiçbir işte, tecavüze uğrayan çocukları dinlerken ve ağır terapi stajlarında bile bu denli tükenmedim. O kadar yorgunum ki, bu deliler evinden sadece gündüzleri uzak olmak için en yorucu işi en yoğun tempoda yapmaya hazırım. Ve akşam olup eve döndüğümde kızımı özlemiş olmayı isterdim..

Geceler bitsin gündüz olsun istiyorum yorgunluktan. Sonra gündüzler bitsin gece olsun. Zaman geçsin. Sadece zaman geçsin.

Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri