SEVGİ...Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGI yüklemek için ne yapmam gerekiyor?
Yetkili: Ilk olarak KALBIM dosyasini açmaniz lazim. Açtiniz mi?
Müşteri: Evet açildi. Ancak şu anda GEÇMIŞ_ACILAR.EXE,DÜŞÜK_GÜVEN.EXE, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE isimli programlar da çalişiyor. Onlar çalişirken SEVGI yükleyebilir miyim?
Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGI otomatik olarak GEÇMIŞ_ACILAR.EXE'yi silecektir. Gerçi bir süre geçici hafizada kalabilir ama artik diğer programlari etkilemez. SEVGI er veya geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE'yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak siz, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE'yi mutlaka kendiniz kapatmalisiniz. Bu programlar SEVGI'nin yüklenmesine engel olurlar. Onlari kapatabilir misiniz lütfen?
Müşteri: Tamam kapattim, SEVGi otomatik olarak yüklenmeye başladi. Bu normal mi?
Yetkili: Evet ama unutmayin ki bu sadece temel program. Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlanti kurmaniz gerekiyor.
Müşteri: Haydaa... Daha şimdiden hata mesaji verdi. Ne yapmam gerekiyor?
Yetkili: Mesaj ne diyor?
Müşteri: Hata-412! Program iç sistemde çalişmiyor! Bu ne demek?
Yetkili: Endişelenmeyin, bu çok rastlanan bir sorun, çözümü de var. Hata mesaji, SEVGI programinin başka kalplerde çalişmaya hazir olduğunu ancak sizin kalbinizde çalişmadiğini söylüyor. Biraz karmaşik bir programcilik dili oldu galiba... Sade bir dille şöyle diyor: 'Programin başkalarini sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerektiğini' söylüyor.
Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor?
Yetkili: 'Kendimi Kabullenme' isimli dosyanin içinde bulacağiniz KENDINI_AFFETME.DOC, KENDINE_GÜVENME.TXT, DEĞER_BILME.TXT VE IYILIKK.DOC isimli dosyalarin üzerine tiklayip hepsini KALBIM dosyasina kopyalayin.
Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mi?
Yetkili: Şimdi çalişacaktir gerçi ama, biz ilerisi için de tedbir alalim... SÜREKLI_KENDINI_ELEŞTIR_HAYATI_ZEHIR_ET.EXE diye çok uzun isimli bir dosya vardir. Onu bütün sistemde tarayin ve gördüğünüz her dosyadan silin, sonra çöp kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!
Müşteri: Yaptim. Hey harika... Neler oluyor?.. KALP temiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.MPG monitöre geldi. SICAKLIK.COM, BARIŞ.EXE ve MEMNUNIYET.COM hepsi KALP'e yerleşiyor.
Yetkili: Güzel, demek ki SEVGI yüklendi ve çalişiyor. Şu andan itibaren her şeyle başa çikabilmeniz gerekiyor. Yalniz telefonu kapatmadan önce son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.
Müşteri: Nedir?
Yetkili: SEVGI programi ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini taniştiğiniz herkese verin. Karşiliğinda onlar da başkalariyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir... Mutluluklar...
Müşteri: Teşekkürler. Size de mutluluklar...
Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri