FaceBook - Twitter - Google Plus - Scoop.it - Pinterest Gruplarına Genel Bilgilerle Bakış Attım


FaceBook - Twitter - Google Plus - Scoop.it - Pinterest Gruplarına Genel Bilgilerle Bakış Attım


Bilindiği gibi artık sosyal medya yaygn olarak kullanılmakta ve ziyaretçilerin göz bebeği konumundadır. Size şimdi kısaca sosyal medya aracılığı ile insanlarla nasıl iletişim kurulması gerektiğini aktaracağım. Öncelikle Facebook grup üzerinde açtığımız sayfamızı başka sitelerde yayınlara bili yani beğeni butonu oluşturarak o insanların bizim sayfamızı beğenmesini sağlayabiliriz. Peki bu bize neden öenmli geliyor? Çünkü herhangi bir satışta kullanıcıya anında ulaşabiliriz.

Öte yandan Twitter bu dünyanın en çok kullanılan sosyal medya hesabında ise kişiler birbirlerine genelde gönderme yaparalar. Daha çok politikacılar bu sosyal medya ağını kullanmaktadırlar. Dünya üzerinde yaşanan olaylardan anında haberdar olma konusuna gerçekten başarılı. Google Plus ise diğer bütün sosyal medya hesaplarının bir karşımı gibi karşımıza çıkmaktadır. Aslında diğer sosyal medya hesaplarının yaygınlaşması onunda yayınlaşmasına neden oldu. İçerisinde resimden video ya herşeyi paylaşabilirsiniz. Tabi bunu istediğiniz gibi yapmakta özgürsünüz.

Scoop.it Sayfası ise insanların web sitelerini tanıttıkları ve paylaşımların direk siteye yönlendirildiği bir platform oalrak karşımıza çıkmaktadır. Bunun nasıl olduğu ile alakalı olarak verdiğimiz örneği inceleyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan paylaşımlar kuvvetle muhtemel güzel dönüşler sağlayacaktır. Son olarak Pinterest mecrası burada ise tamamen görsel üzerine kurulmuş bir platform bir mecra göreceksiniz. Burada paylaşımlarınızla kendi blogunuza ziyaretçi çekebilirsiniz. Veya gezindiğiniz bir internet sitesinde hoşunuza giden herhangi bir paylaşımı buradan yayınlayabilirsiniz. Bu gayet basit ve bir okadar da normal olmaktadır.
Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri