Hayal, Umuttur..

Hayal, Umuttur..
Suan gozlerindeyim..
Hayaller kuruyoruz gelecege dair. Umut var kalbimizde bize ait. Bir ev, bir televizyon yetiyor mutlulugumuza. Hic cikmiyoruz o evden. Bizi birbirimize baglayan, gozlerden irak askimizi yasatan yuvadan. Yeni yeni filmler izliyoruz misirlarimizi avuclarken. Sariliyosun bana sıkı sımsıkı, hic hatirimizdan cikmayan gecmisi unutturmak icin cabalayan duygularinla. Seviyosun beni, cok seviyosun. Nefes aliyorum yeniden her dokunusunla, cigerlerimi dolduruyorum seninle..
     
Su an ellerindeyim..
Bayirlari asiyoruz el ele. Mutluyum, fazlasiyla mutlu. Elimi birakirsan gitmenden korkuyorum. Elini birakirsam tekrar tutamamaktan korkuyorum. Kosuyoruz kirlarda. Bisiklete biniyoruz bi de. Yarisiyoruz. Sen kazaniyorsun tabi ki, acemiyim ben.Seninle yasadigim herseyde oldugu gibi..

Sarhoslugundayim simdi..
Masa kuruyoruz en cilingirinden. Sen kuruyorsun bu defa masayi. Herseyi dusunuyosun her zaman ki gibi. Raki iciyoruz tabi ki. Ben sana doyamiyorum, sen hayata. Anlatiyosun yasadigin ne varsa. Canim aciyor bazen duyduklarimdan. Ne varsa dokuyosun ortaya. Yeter diyorum anlatma sadece saril bana ozledim ben seni, saril bana. Sariliyosun kelimeleri yutarken. Ahh ne cok ozlemisim seni. Sevisiyoruz gecmisi silerek. Her opusunde olmadigin gunler gidiyor bedenimden. Her dokunusunda yoklugun siliniyor hafizamdan. Bedenlerimiz gibi birlesiyor ruhumuz her sarsilisimizda..
                               
Ozledim seni adam, ozledim..
Gel..
Yasat bana yine senli gunleri..
Gel..


Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri