Sürekli yazasım geliyor,

Hiç durmadan zaman kaybetmeden üşenmeden, vazgeçmeden saatlerce sana yazmak geliyor içimden ve tutamıyorum kendimi yazıyorum yazıyorum aşkımı tüm dünyaya haykırmak istiyorum. Ne kadar sevdiğimi aşkım için neler yapabileceğimi herkes bilsin istiyorum. Ama ne kadar yazarsam yazayım ne kadar kişi öğrenirse öğrensin benim aşkımı anlatmaya hiçbir kelime ve cümle yetmez yetemez. Ne yazarsam yazayım yetmiyor sana olan aşkımı, sevgimi anlatmaya.

Sen benim dünyamsın, ben senin içinde yaşıyorum. Seninle besleniyorum senile huzur buluyorum, bu dünya hep olsun istiyorum sen hep dünyam ol bende hep senin dünyanda bizim dünyamızda yaşamak istiyorum.

Ben sana aşığım hep sana aşık olarak kalıcam. Benim için aşk sensin aşkın anlamı tanımı sensin. Benim dünyam hayatım her şeyim senden ibaret senin üzerine kurulu. Sen benim için sevgiliden aşktan ötesin sen benimsin bana ait olansın benim için her zaman olucak olansın. Sen benim için en büyük hediyesin sen benim hiçbir zaman eskimeyecek hep olacak hep yeni kalıcak her gün yeniden sevdiğim hediyemsin.

Yaşamamı hayatta kalmamı sağlayan şey senin sevgin benim sana olan sevgim bizim sevgimiz. Hayatımın anlamı, yaşama sevincim, huzurum, aşkım, mutluluğum, dünyam, sevincim, bir tanemsin. Sen benim canımdan bir parçasın.


Paylaş:  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri