Aşk Kavanozu Sözleri

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu Kalpten Gelen Mesajlar Romantik Aşk Kavanozu Mesajları Sevgiliye Aşk Sözleri Aşkla İlgili Sözler Hoş,güzel aşk sözleri Aşk kutusu,Aşk kutusu sözleri Ayıcıklı Aşk Sözleri Kutusu


- Hissi göz, güneşe zebundur, ilâhî bir göz ara…- Hiçbir şey gözyaşından hızlı kurumaz.- Mavi desem yeşilin hatırı kalır, yeşil desem mavinin boynu düşer. Turkuazdı gözleri, turkuaz…- Kapalı gözler, ruhu seyretmenin en güzel şeklidir.- Karanlık ve soğuk gecenin ikliminde sevdim seni, bedenim sensiz soğuk olsa da şimdi, gözlerini düşündükçe.- Gözler övülünce, geri kalan yerler hiçbir şeye yaramıyor demektir.- Birinin gözlerinin içine dolu dolu bakmak, onun rüyalarına girme ihtimalini göze almaktır.- Sana bakışları, sanki önüne geçip de senin için kurşun yiyecek gibi.- Gözlerim diyorum, en kral maddeden bile daha fazla bağımlılık yapar!- Her zaman gözlerimde ışık ol sevgilim, gözlerim seninle baksın hayata. Her baktığım yerde seni görsün gözlerim kalbim atsın aşkınla seni seviyorum her şeyim.- Hiç kimse gözyaşlarını hak etmez, onlara layık olan kişi ise zaten seni ağlatmaz.- Sadece gözlerimden akan yaşlar değil, kalbimden akan yaşlar da senin için sevgilim. Benim sevgim görüntülük değil, benim sevgi içtenlik bebeğim.Göz, bazı dimağların penceresi, bazılarının dürbünü ve bazılarının da aynasıdır.

goz-003.jpg

- Sözler gözlerindeki şiiri okumayı bilmedikten sonra bir adama yüzlerce şiir yazsan da fark etmez. O yine bildiğini okur.- Akıp giden bir bataklığın içindeyiz hepimiz ama yıldızlara bakıyor bazılarımız.- Gözlerim gözlerini görmediğinde kör bakar hayata, gözlerin gözlerime değdiğinde dünya sen olursun benim için o anda sevgilim.- Kimsenin gözlerinde böyle bir kalp görmedim, aramadım da bir daha sende bulduğumu bir başkasında.- O gözler bana aşkı anlatır gözlerinde bulurum sevda sözlerini gözlerinde yaşarım aşkımı ebedi sevgilim.

Güzel Etkileyici Anlamlı Sözler

sozler.jpg

- Gözleri sürekli gözlerindeyse sana olan merakındandır ama gözlerini senden kaçırıyorsa, o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.- Seni ilk gördüğümde anladım kalbimin sana sevdalı olduğunu hele ki gözlerine baktığımda anladım aşkın gerçek anlamını bu can sana sevdalı aşkım.- Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir sevdiğim.- Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa; emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.- Gözlerim normalde kahverengi ama güneşe bakınca ‘ela’ oluyor, sana bakınca ise çok ‘fena’ oluyor.

goz3.jpg

- Gözlerinde bir aşk var bana saklı olan. Kimselere verme onu dedin ve almadan gittin. Kendi hakkin olan bir aşkı, gözlerime hapsettin.- Seni hayal edince ilk gözlerin gelir aklıma, o yıldız gibi parlak gözlerin düşer karanlık geceme güneş gibi bebeğim, seviyorum seni sevgilim.- Elimde fotoğraflar bakarım anıları tazelerim o anları hatırladıkça kuruyan anılarımızı gözyaşlarımla suluyorum ve içimdeki sevgiyi bir gün gelirsin diye besliyorum sevgilim.- Senin gözlerin altın gibi kalbinin aynası olmuş her baktığımda hayatı daha güzel görüyorum seninle ve gözlerinle aşkım.- Ağlamaktan korkma! Zihindeki ıstırap veren düşünceler gözyaşı ile temizlenir.- Ve ben tam bu saatte rüzgarın uğuldayan sesiyle gözlerini istiyorum göz bebeklerime.- Gözlerini kapattığın zaman beni düşün sevgilim her zaman, gözlerini açtığında karşında olacağım ve o buğulu gözlerine bakıp seni sevdiğimi haykıracağım.- Hayatta iki şeye bakarken utanıyorum bir sağ gözüne, bir de sol gözüne, çok güzeller.- Sevdi ya da sevmedi ne fark eder ki, başkasına gülüyor artık güzel gözleri.- Gözlerimizin rengi ne olursa olsun gözyaşlarımız hep aynı renktedir.- Gözlerin konuştuğu dil her yerde aynıdır.- Belki de en sevdiğim sakarlığın, gözlerime takılıp yüreğime düşmendi.

goz2.jpg

- Gözlerden anlamayana yürekten alt yazı geçemem.- Gözler ve sözler ikisi de bir şeyleri gizler. Sözler ne kadar inkâr etse de gözler her şeyi bir bir söyler.- Ve ben tam bu saatte rüzgârın uğuldayan sesiyle gözlerini istiyorum göz bebeklerime.- Sözlerini unutmak kolay. Peki ya gözlerini…- Bir çift göze âşık diğer bütün gözlere körüm.- Allah’ın en büyük lütuflarındandır insanın ağlaması ve insanın en çıkmazında, en olmazında gelir. Onları kıymetini iyi bilelim çünkü bir gün dökülür göz bebeklerimizden elmacıklarınıza o narin gözyaşlarımız.- Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır, bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Bir bakış bir aşığı aşkından emin eder, sevişenler daima gözlerle yemin eder.- Siyah, kahverengi, yeşil, mavi, ela, çakır fark etmez rengi, sen kalbinin güzelliğini gözlerine vurmuşsun. Her yer benim için değerlidir bana bak kalbime vursun gözlerin. Kalbimi ve kendimi o bakışlarınla tut hayatta sevgilim.- Ey Davud, gözü haramdan sakın ki, dünyayı senin hizmetine vereyim. - Zebur

goz5.jpg

- Gözler, ruhlar, ışık, hoşlanmayan, karanlık, kamaşır.- Ruhları ışıktan hoşlanmayanların gözleri, karanlıkta da kamaşır. - Cemil Sena- Unutulmamalı ki; gözleri güzel yapan rengi ya da boyası değil, bakışların ta kendisidir.- Kimsenin gözlerinde böyle bir kalp görmedim, aramadım da bir daha sende bulduğumu bir başkasında.- Gözlerindeki şiiri okumayı bilmedikten sonra bir adama yüzlerce şiir yazsan da fark etmez. O yine bildiğini okur.- Aşkın dili, gözlerdedir. Phineas Fletcher- Cennetin ışığı var gözlerinde sevgilim ela gözlerin ceylanı anımsatır sevgiyi tattırır kalbime, seninle cennet olur hayatım senin gözlerinle yaşarım ela gözlüm benim.- Gözlerin, şiir okumak, bilmedikten sonra, bir adam, şiir yazmak, fark etmez, o yine bildiğini okur.- Senin gözlerin yaşama sebebim, gözlerine bakınca hayat başlıyor sanki o anda, o zaman kendimi tanıyamaz oluyorum, ozan oluyorum, yanında sana bağlanıyorum kopamıyorum aslında.- Cennet, sevgilim, gözlerin, ceylan, sevgi, kalbim, hayatım, yaşarım, ela gözlüm.

Sosyete Sözler Seni Seviyorum Sözleri Hayata Dair Sözler Felsefi Sözler Edebi Sözler Düşündüren Sözler Mevlana Sözleri Güzel Sözler Aşk Sözleri Anlamlı Sözler Sosyal Medya Sözleri Trend Olan Sözler Komik Sözler Atasözleri Resimli Sözler Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu Kalpten Gelen Mesajlar Romantik Aşk Kavanozu Mesajları Sevgiliye Aşk Sözleri Aşkla İlgili Sözler Hoş,güzel aşk sözleri Aşk kutusu,Aşk kutusu sözleri Ayıcıklı Aşk Sözleri KutusuPaylaş:  

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri