En Güzel Düğün Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri
Düğün davetiyenizin veya özel günlerde bastırmak istediğiniz davetiyelerin üzerinde neler yazılması gerektiğine henüz karar vermediniz mi?
O zaman sizlerde Türkiye davetiye sitemizde bulunan Davetiye sözleri makalemizde yer alan metinlerden sizi yansıtan sözü davetiyenize bastırarak bu özel gününüzün unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.
Davetiye metni olarak isterseniz klasik metinleri, isterseniz duygusal metinleri, isterseniz de eğlenceli ve komik metinleri seçebilirsiniz.

1.       Dünyanın en anlamlı Evet'ini dinlemeye hazır mısınız?

2.       Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?

3.       Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

4.       Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

5.       Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

6.       Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

7.       Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece

8.       Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

9.       Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

10.    Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

11.    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

12.    Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

13.    Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız

Bu günde sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacağız.

14.    Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız

Bu günde sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacağız.

15.    Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken Sizlerin yanımızda olmanızdan Büyük mutluluk duyacağız.

16.    Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

17.    Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

18.     Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size Bekleriz hepinizi düğünümüze

19.    Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

20.    Allah'ın emridir yaşantı böyle mesut olmamıza sen dua eyle. Gelip düğünümüze şeref eyle gelmeyen dostlara selam söyle. Bekliyoruz sizleri unutmayın bizleri

21.    Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

22.    Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

23.    Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız

24.    Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan düğün törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

25.    Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz hayatın baharında birleşti ellerimiz bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz

26.    Bir gül istiyoruz, kokladıkça solmayacak Bir sevgi istiyoruz, yaşadıkça bitmeyecek Bir hayat istiyoruz ömür boyu sürecek Bir dünya istiyoruz, güneşi hiç bitmeyecek Biz yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Kalplerimiz birbirine bağlı kalacak Buna yemin ediyoruz.

27.    Evleniyorlar Çocuklarımızın bu mutlu gününde Dostlarımızın Bize şahit olmasını bekliyor, Bu mutluluğumuzu Beraber paylaşmayı umuyoruz...

28.    Bir ömür beraberliğimiz için "EVET" derken Siz değerli dostları da aramızda görmekten Onur duyarız...

29.    Sevginin değerini, Mutluluğun kıymetini, Evliliğin kutsallığını biliyoruz. Biz Sevgi & Hakan Sizleri düğünümüze konuk, Mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.

30.    Diyorlar ki, Tevhid ipi elimizde Nur Muhammed gönlümüzde Yüce Kuran dilimizde Yarın düğün vardır bizde Düğünümüz ne şanlı Açılış Kuran'lı Davetlisi İmanlı Buyurun dostlar Bekleriz törenimize...

31.    Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın nikâh/düğün gecesinde/ gününde, Bizleri onurlandırmanız dileğiyle.

32.    Hayatımızın bu en güzel ve en anlamlı gününde sizleri de bekliyoruz

33.    Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik

34.    Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda Sevgilerin en güzelini birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında Rüzgâra birlikte meydan okuduk üzerimize karanlık çöktüğünde gökyüzünden birer yıldız çalıp geleceğimize ışık yaptık. Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak istedik.

35.    Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

36.    Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tüm güzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek... Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize sizleri de bekliyoruz...

37.    Sizleri düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.

38.    Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka sen bulamam. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.

39.    Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.

40.    Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya... EVET

41.    Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Klasik Davetiye metni

Eğer sizlerde davetiyenizde metin olarak klasik metinlerin yer almasını istiyorsanız burada “…. Aramızda görmekten mutluluk duyarız” sonu biten metin seçebilirsiniz.
Tabi burada önemli olan metin konusunda eğer herhangi bir beklentiniz yoksa bu tarz metinleri seçerek davetinizin üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz.
Ancak davetiyeniz kadar metnin de önemli olduğunu düşünüyorsanız diğer metinlere de göz atarak dilediğiniz metnin davetiyenizde yer almasını sağlamak için diğer metinlere göz atmanız gerekmektedir. Sitemizde bulunan birbirinden orijinal Davetiye metni örneklerine göz atarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.Duygusal Davetiye metni

Eğer bastırmak istediğiniz davetiye üzerinde yer almasını istediğiniz metnin duygusal bir mesaj içermesini istiyorsanız bu seferde sitemizde bulunan Duygusal Davetiye metni örneklerine göz atmanız yeterli olacaktır.
Düğün davetiyesi ise bastıracağınız davetiye burada eşinize duygu yüklü sözler ile mesaj verebilir ve davetiyenizin bir ömür boyunca hayatınızda önem taşımasını sağlayabilirsiniz.
İlla Davetiye metni olarak alışılmış olan sözlerin yerine kendinizde size özel sözler yazarak davetiye metninizin üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz.
Bunun için sipariş vermeden önce mutlaka müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek bu isteğinizi iletmeniz yeterli olacaktır.Komik Davetiye metni

Düğün davetiyenizin veya özel günler için bastırmak istediğiniz davetiyenizin üzerinde vermek istediğiniz mesaj ile sevdiklerinizi güldürmek istiyorsanız yapmanız gereken komik Davetiye metni yazdırmak olacaktır.
Çok komik metinlerin yer aldığı davetiye metinlerinden sizlere özel olan metni belirleyerek sizlerde davetiyenizin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.
Alışılmış kalıpların dışına çıkarak yazdıracağınız bu metinler ile birlikte özel günleriniz için hazırlatacağınız davetiyelerinizin kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını istiyorsanız en uygun fiyat garantisi ile Türkiye davetiye sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.


Tüm Davetiye Modelleri Ecolive Davetiye YENİİ Liva Davetiye YENİİ Düğün Davetiyeleri Klaket Davetiye Flora Davetiye Baylino Davetiye Kına Davetiyeleri Sünnet Davetiyeleri Ucuz Davetiyeler Vintage Davetiye Hasır İpli Davetiyeler Kraft Kağıtlı Davetiyeler Dantelli Davetiyeler Güllü Çiçekli Davetiyeler Bisikletli Davetiyeler Kelebekli Davetiyeler Hareketli Davetiyeler Karikatürlü Davetiyeler Gelin Damatlı Modeller Resimli Davetiyeler Kalpli Davetiyeler Takvimli Davetiyeler İstanbul Davetiye Tuğralı Davetiyeler Dini Davetiyeler İlginç Davetiyeler Üç Boyutlu Davetiyeler Lazer Kesimli Davetiyeler Yaldızlı Davetiyeler Lüks Vip Davetiyeler Bursa Davetiye İklim İzmir Davetiye Wedding Davetiye Alyans Davetiye Ankara Davetiye Modelleri Armoni Times Armoni Davetiye Manisa DavetiyeErdem Davetiye Sedef Davetiye Antalya Davetiye Popular Davetiye Concept Davetiye Konya Davetiye Nikah Şekeri Samsun Davetiye

Paylaş:  

1 yorum:

Sosyete Sözler sayfamızı sizler için hazırladık.
Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Dini Sözler, Özlü Sözler ve Ünlü Sözleri şeklinde derlenmiştir.
Bazı sözler de hatalarımız var ise affola ve sizlerde bu hataları görürseniz lütfen bilgi vermekten çekinmeyiniz.

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri