instagram Aşk Sözleri


En güzel sözler, whatsapp durum sözleri, instagram paylaşımları için kaliteli paylaşımları sizin için derledik.

►Güzel Sözler ►Hadisler ►Ağır Sözler ►Komik Sözler ►Özlü Sözler ►Whatsapp Sözleri

En güzel sözleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.
Bugün de sizler için Instagram'da paylaşabileceğiniz en güzel aşk sözlerini, duygusal Instagram sözlerini derledik. Birbirinden derin manaları olan Instagram durum sözlerini Twitter, Facebook, Whatsapp gibi sosyal hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.
En güzel Instagram biyografisi sözlerini yorum kısmında bizlerle paylaşabilir, güzel sözler kategorimizi zenginleştirip Whatsapp durum sözlerine ulaşabilirsiniz.
İşte, en güzel Instagram sözleri, en komik instagram sözleri, instagram durum sözleri, instagram profil sözleri ve instagram aşk sözleri...

Instagram Aşk Sözleri / Duygusal Instagram Sözleri
Instagram hesabınızda paylaşabileceğiniz, güzel sözler, en güzel aşk sözleri, etkileyici Instagram sözleri, resimli aşk sözleri, manalı Instagram sözleri, yürek yakan Instagram sözleri...

Sözler;-Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…-Sevmeye korkar hale geldik ve bu sizin eseriniz.-Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma âşık olurdun-Biraz seni özledim. Biraz sohbetini. Biraz sesini.-Yarından bir şeyler beklemekle geçiyor ömrümüz.-Soğuk biri değilim. Gereksiz samimiyeti sevmiyorum.-Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.İntikam almayı sevmem ama ödeşmek âdettendir.-Yeniden olamaz bazı şeyler, o duygularla vedalaştık.-Bir insan âşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…-Sen yeter ki çocukluk yap, gönlümde salıncağın hazır.-Biraz kalbimiz kırık, ama iyiyiz.-Üşüdüysen canımı yakabilirsin.-Bazen en iyi seçim, vazgeçmektir.-Herkes gibi oluyorsun. Lütfen! Yapma ne olursun.-Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.-Aklı yarda olanın, gözü yerde olur.-Özlemin azı çoğu olmaz, ağırdır işte!-Gökkuşağı tarafından dışlanmış siyah gibiyim.-Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.-Bil ki düşmek değildir insanları üzen. Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.-Az insan, çok huzur.-Ben onu, sonu böyle bitsin diye sevmemiştim.-Gitmem diyenlerden öğrendik, yalnız kalmayı.-Bazı arkadaşlar kardeş kadar değerli.-Bu uzun bekleyiş sarılmayla bitsin artık.-Çünkü gülerken gözleri kısılıyor.-Biriyle mesajlaşırlen sırıtıyorsan o senin için “biri” değildir.-En büyük zenginlik seni anlayan birine sahip olmak.-“Benimsin” kadar samimi bir kelime daha yok.-Artık yazılacak bir şey kalmadı. İcraate döktükten sonra göğe bakalım.-Sana olan maneviyatımın başladığı yerde bu dünya’nın maddiyatı biter.-İnsanlarını unuttuk ama hatıraları başımıza bela oldu.-Ve yine seni ne kadar özlediğimi anlatamadım harflere ve yine seni ne kadar özlediğimi bir ben bildim sadece.-Uykularımı kaçıran yaşanmışlıklar var.-Mesafeleri önemsemeyin, çok sevin.

en güzel instagram sözleri

-Anne sevgisi hariç her şeyden şüpheleniyorum.-Özlediğiniz biri var ama yapabileceğiniz bir şey yok dimi?-Kalp herkeste var; yürek başka bir şey.


 EN GÜZEL INSTAGRAM DURUM SÖZLERİ


-Aradığı zaman uyuyormuş gibi rol yaptıklarımız var. Bir de uyurken aradığında ‘uyumuyordum konuşabiliriz’ dediklerimiz.-Aşkın her halini gördüm, artık ne hali varsa görsün.-Birinin hayatına öylece girip… Onlar için değerli bir hale gelip, sonra da çekip gidemezsin öylece.-Aklına hiç gelir miydi, hiç aklıma gelemeyeceğin…-Bir zamanlar senin çirkinliklerin de güzeldi; şimdi güzelliklerin bile çirkin.

en güzel instagram sözleri

-Her dost dosdoğru dost olmuyor.-Ayrılıktan sonra, kalbini bir müddet ilişkiye kapatmak; yalnızlığı değil, asilliği gösterir.-Bana da yazıklar olsun; çağırsan yine geleceğim.-Kırılacak 206 tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar.-Bana senin olduğun şehir lazım…- Aferin kirpik! İşte şimdi gözüme girdin.- İnsanlık öldü. Menfaat kesin katil!- Kocaman yanaklarım varken canımı sıkman çok saçma değil mi?- Zaman bende durdu. Sende nasıl geçiyor anlatsana biraz?- Harbiden iyi mi geceler?- Bazılarınız elinde karakteri kalmadığı için yazamıyor anlıyorum.- Saçlarım kadar kalbim de kırık!- En son fotoğrafçı “bir güler misin” demişti. Ondan sonra yüzüm gülmedi.- En büyük siyasi parti kalbi geleceğe örgütleyen aşktır.- O mal beni bulamaz Allah’ım sen ona doğru yolu göster.

instagram sözleri

- Görücü usulü ile evleneceğim ama beni gören kaçıyor anlamadım.. :(- Bisikletimin tekerleği bazılarınızdan daha havalı..- Bedenimi alabilirsin ama ruhumu da kiraya vereyim bari…- Gel evet de adımla seslensen de olur. Canıma cicime gerek yok yani…- Üşüdüysen gençliğimi yakabilirsin.

instagram sözleri

- Hayata başlarken single player mi seçtik. Bu nasıl bir yalnızlıktır lan?- Bazen en kötü karar, kararsızlıktan iyidir.- Ve itiraf etmeliyim, seni çok seviyorum. Herhangi bir neden duymadan, bir şeye bağlı kalmadan. Sırf sensin diye.


EN ETKİLEYİCİ INSTAGRAM BİYOGRAFİ SÖZLERİ


- Kalp ağrır önemli olan mide bulanmasın…- Oturalım bir gecenin karşısına sarılmaya gerek yok. Geç karşıma neden ‘biz’ olamadık anlat.- İyi biriydim ben ta ki o ana kadar…

instagram sözleri

- Başkalarının yanlışlarından ders çıkartanlardır hayatı gerçekten öğrenen…- Bıçak lazım olursa sırtımdan alabilirsiniz.- Kaç gece yalnız başıma ağlamışlığım var benim. Kendi kendime teselli etmelerim. Ne acı.

ozlusoz1.jpg

- Gidene kal demek acımak gibiydi, sustum. Ben sana acıyamazdım çünkü.- Bir keşkeye daha yer yok kalbimde..- Kimi çok sevsem gidiyor, bir ayrıcalık yap sen gitme olur mu?- Ya farkıma vardığında, farkın kalmamış olursa?- Yüreğimiz kıymet bilene emanet.- Ah benim sevdasında bencil ama yüreğinde sağlam sevdiğim. Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel darmaduman ediyorsun beni.-Sorun değil, yalnız olma konusunda genelde iyiyimdir.- Kalp herkeste var; yürek başka bir şey.- Birine değer verdiğinde canın yanar.- Neden sancılar eksik olmaz, iyi insanların yüreğinden?

aşk

- Yediğin, içtiğin senin olsun. Bana “sensiz yaşayamam” deyipte nasıl gebermediğini anlat.- Hayata karşı ilk küskünlüğümüz; yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar.- Yakın olmak istediğin insanlara uzaktan bakmak çok zor.- Aradığı zaman uyuyormuş gibi rol yaptıklarımız var. Bir de uyurken aradığında ‘uyumuyordum konuşabiliriz’ dediklerimiz.- Alıp başımı gitmek istiyorum bu şehirden, nereye olursa.- Aşkın her halini gördüm, artık ne hali varsa görsün.- Birinin hayatına öylece girip… Onlar için değerli bir hale gelip, sonra da çekip gidemezsin öylece.- Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da; yüreğimde “sen” varken susmak ne zormuş..- Aklına hiç gelir miydi, hiç aklıma gelemeyeceğin…

istanbul-sozleri2.jpg

- Önemsediğim tek bir şey var, o da artık hiç kimseyi önemsiyor olmam.- Ayrılıktan sonra, kalbini bir müddet ilişkiye kapatmak; yalnızlığı değil, asilliği gösterir.- Bana senin olduğun şehir lazım…- Nasıl oluyor da insan, yaşamına onca güzellik katmış birini günün birinde bu kadar anlamsız bulabiliyor.


EN GÜZEL INSTAGRAM PROFİL SÖZLERİ


- Ben sadece kışın karpızı yazın portakalı özlerdim. Şimdi bir de sen çıktın başıma.- Çay içerken dinlenen şarkılar var. Bir de özlediğimiz, fakat sarılamadığımız insanlar..- Severek yaşamak, hayattaki en büyük meydan okumadır.

anlamli-soz.jpg

- Bana olan bakışların gibi birinin bakıp bakmadığını bilmiyorum ama benim sana baktığım gibi ben hiç kimseye bakmadım.- Bir zamanlar senin çirkinliklerin de güzeldi; şimdi güzelliklerin bile çirkin.- Senin şerefe kaldırdığın kadehi ben hep mutluluğa kaldırdım… Çünkü senin şerefe benim ise mutluluğa ihtiyacım var…- Hissetmeyecek adama ne satırlar yazmışım meğer, dizelerim ağladığında fark ettim.- Her dost dosdoğru dost olmuyor.- Seni istiyorum. Ama yoksun. Yanımda olman lazım ama yoksun.- Bana da yazıklar olsun; çağırsan yine geleceğim.- Kaç kere doğruyu söylemek yerine iyiyim dedim biliyor musun?

kapaksoz12.jpg

- Yağ satardık, bal satardık; ne güzel yıllardı kimsenin kimseyi satmadığı…- Eğer hala yalnızsan, Allah seni birilerinden koruyor demektir.- Gülmüyorsun ki. Gülsen kapanacak yüreğimde açtığın yara.- Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? Bir papatya yaprağı daha…- Unutma her ten haz verse de, her omuz güven vermez.- Düzen bu: kadın ağlar, erkek bakar… Kadın duyar, erkek duymaz… Kadın sorar, erkek susar… Kadın gider, erkek içer…- Gerçek buysa yaşıyorsak kader var da biz yazıyorsak ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin ister kalır ömür boyu seversin…- Ve aşk; Bizans kadar kahpe artık…- Ne olursa olsun hep gülümse, sen kahrolup üzüleceğine; hayat ölsün senin tek bir gülüşüne…

ask5.jpg

- Yaratıcı olun biraz, ama abartmayın. Kaşarı madam, züppeyi adam yapmaya çalışmayın…- Gelmeyecek bir gideni, olmayacak bir nedeni beklediniz mi hiç.- Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)- Mecnun’un aşkı benim aşkım yanında hiçbir şeydir. Aşkımın ateşi bugün volkanlarla güneş ile yarışır çünkü sana olan sevgim kadar sıcak bir şey bu kainatta yok.- Sevgiyi yüreğimde seninle birlikte keşfettim. Seni çok seviyorum.- Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyor diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki her gün sol yanım ağrıyor..

ozlusoz2.jpg

- Sevmek belki değerli bir şey olabilir ama sevildiğini bilmek bu dünyada herşeydir.- Aşk, benim efendim ve kralımdır.- Aşkın gelişi, aklın gidişi demektir.- Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep aklımdasın sakın unutma.- Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin.- Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin..- Ben şimdilerde her şeyi sana bağlıyorum iyi mi..- Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.- Şu sıralar istediğim tek şey hayatı birkaç yıl ileriye sarmak.- Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…!- Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin.

aşk söz

- Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.- Sevilmek için yalvarıyoruz çağa bak!- Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.- Oluruna bırak, olmazsa tekrar bırakırsın.- Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)- “Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.- Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı…- Ömürlük olsun.- Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.- Seni hep seveceğim! Geçelim bunu…- Benim yanımda olup olmaman önemli değil sen benim hem aklımda hem de kalbimdesin. Daima. Sonsuza kadar.- Gülümsedi gülümsedim, aksi olamazdı.

instagram Durumları İnstagram Durumları Kısa, İnstagram Durumları Anlamlı, İnstagram Durumları Aşk, Kısa İnstagram Durum Sözleri, Yeni İnstagram Durum
Paylaş:  

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri