İnstagram Sevgili Sözleri

En Güzel Instagram Durumları
Son yılların en çok ilgi gören sosyal ağlarından biri olan instagram'da paylaşabileceğiniz en etkileyici durumları sizler için paylaştık.
İşte, en güzel Instagram durumları,
Etkileyici Instagram durum sözleri...

- Seviştiğin kadın girdiğin günaha değmeli…- Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme!- Sonunda her şey yoluna girer elbet. Ama bil ki canın yanmadan mutlu olamazsın..- Ben bir garip insanım, ne tahtım var ne tacım. Tut elimden Allah`ım, yalnız sana muhtacım.- Baktın olmuyor, durmadan bak. Psikolojik baskı sonuçta. İknaa edemiyorsan aklını karıştır…- Merhaba bunu okuyan kişi. Başına öyle güzel bir şey gelsin ki, birden kahkaha at, mutluluktan ağla.- Hayırlısı yakın, vefasızı uzak olsun.- Dünya ikiye ayrılmıştı; O ve o olmayanlar.


- ‘Hayırlısı’ diye bir kelime var ki; bütün kaygıları yok ediyor.- İnsanlar yaşamaya devam edecek, bazıları da ölmeye…- “Ben sana liman olurum” diyen adamın, denizinde boğuldum ben.- Dünyayı küçük gördüğü için kendini büyük sanıyordu…- Sevgili günlük; Sen yaz bu defa. Sen anlat yaşadıklarını. Benim yaşayamadıklarımı, göremediklerimi sen anlat. Ömrümü anlat bana, hatırlat sevdiklerimi…


- Neyin var. Dediklerinde, zaten anlayamayacaksın uğraştırma beni demek istediğim insanlar var…- Mükemmel olmayabilirim. Evet en azından sahte değilim.- Silahı bilmem ama boş insanı şeytan doldurur…- Bazılarına hayvan demek onları yüceltir.. Hayvan olmak için masum olmak gerekir!- Sevgi varsa taşıdığın yükün ağırlığı vız gelir. İhanet varsa, akıttığın bir damla yaş bile fazla gelir…- Gerçek ne kadar acı olursa olsun, hiçbir şey yalan kadar insanı yaralayamaz…- Rahmetin kapısı her an açık. Senin kapın açık mı? Sen ona bak!


- Bazı insanlar birbirlerini buldukları an kaybetmiştir…- Kalkıp gidemediğimiz yerlere dalıp gideriz..- Her anı, ne yapmam gerektiğini düşünerek geçirdiğim için çabuk yoruldum.- Kim derse “geçer” diye. Ona geçsin bu acı.


EN GÜZEL INSTAGRAM AŞK SÖZLERi


- Bana müsaade ben dokunamıyorum, yazdıklarım dokunsun…- Her güne, güzelliğe niyet ederek başlayın.. Bugün güzel şeyler olacak diye düşünün. Çünkü dilekler dualaşır, dualar gerçekleşir..- Nasip; çok güzel bir ihtimaldir.. Allah ne yazdıysa o olur..- Mutluluğumuz kimin canını acıtıyorsa, ona sesleniyorum dur daha yeni başladık…

söz

- Bazen birine hakaret etmek için “hayvan” diyorsun ya; Deme!- Şimdiki aşklar mektup misali, yazma, yalama, işin bitince postalama…- Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana.. Aşk kadına yakışır, sevmek adama!- Seni gerçekten bulmak istesem, arasam bulurdum, ulaşılmaz değil uğraşılmazsın…- Her zaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun…- Kızlar lütfen turşu kurar gibi hayal kurmayın, her hıyarla.- Kiminin en büyük hayali zenginliktir, kimininse en büyük zenginliği hayalleridir…- Kinim yoktur, affederim. Ama hiç bir zaman eskisi gibi olmam.- Bırakıp giden bir gün dönmek ister… Bırak dönsün ne kaybettiğini görsün…- Kimseye kendinizi acındırmayın..- Masumduk nefisle ve şeytanla tanışmadan önce…


INSTAGRAM SÖZLERİ KISA


- İnsanlara gereğinden fazla değer veriyoruz çok yanlış yapıyoruz.- Şarkı güzel dedi, o şarkıda sen varsın tabiki de güzel.- Beklediğimden değil ama insan bazen karşısındakinin onun için bişeyler yaptığını duymak değil görmek istiyor.-Bir kadın sadece mutluluktan ağlamalı.- Seni şifrem yapacaktım ama “Karakter yetersiz” diyor..- Mesela çok özledin ama söyleyemiyorsun.


İnstagram Aşk Sözleri, İnstagram Sevgili Sözleriİnstagram Aşk Sözleri, İnstagram Sevgili Sözleri

Sosyete Sözler İnstagram Sevgili Sözleri
Paylaş:  

Güzel Sözler Mesajlar

Makaleler

En Güzel Mesajlar

Aşk Sözleri